کسب درآمد میلیونی در منزل

حتما اسم بیت کوین رو شنیدین که یه پول دیجیتاله که ارزش هر بیت کوین در حدود 90 میلیون تومنه!!!!!!

قبلا با سیستم های قدرتمند ماینر(استخراجگر) اینکار انجام میگرفت که این سیستمها خیلی گرون بودند و مصرف برق زیادی داشتند ولی الان شما میتونین اینکار رو با سیستم های معمولی خودتون نیز انجام بدین.

ماین بیت کوین با کامپیوتر خانگی

فقط کافیه نرم افزارش رو نصب کنین و روزی حدود 6 ساعت یا هرچقدر که میخواین بذارید نرم افزار باز بمونه و از سیستم شما استفاده کنه و در آخر به نسبت استفاده از سیستم به شما پول میده.

لینک دانلود نرم افزار

بعد دانلود و نصب کافیه طبق آموزش ویدئویی به جمیل خود در برنامه وارد شوید تا ثبت نام صورت بگیره

ویدئو آموزش

برای اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات میتونین به کانال تلگرامی ما مراجعه کنین

کانال تلگرامی بیت کوین

 

 

 

 

آنتی ویروس برای تلگرام

این روزها فایلهای مخرب زیادی از طریق تلگرام به گوشی ها وارد میشه و باعث جاسوسی و تخریب اطلاعات و… میشه.برای رهایی از این مشکل فقط کافیست در ربات آنتی ویروس عضو بشین

ربات آنتی ویروس DrWebBot@

استفاده از این ربات آسونه و حتی زبان فارسی هم داره ،فقط کافیست هرفایلی رو که مشکوکین و میخواهید دانلود کنین به این ربات فووروارد کنین و نتیجه رو ببینید و بعد دانلود کنین وهمچنین میتونین به گروههاتون این ربات رو اضافه کنین تا فایلهای مخرب رو شناسایی کنه

ربات آنتی ویروس DrWebBot@

منتظر نظراتتون هستیم

مانع هدر رفتن بسته اینترنتی بشین

قبلا مطلبی با عنوان مانع هدر رفتن حجم اینترنتتون بشین ارائه کردیم که برای جلوگیری از استفاده بی اجازه نرم افزارها و… ویندوز میشد و با اینکار باعث میشدین که اینترنتتون رو ویندوز و نرم افزارها دور ازچشم شما هدر ندهند.

حالا همچین نرم افزاری رو برای گوشی اندرویدیتون معرفی میکنیم که توسط شرکت گوگل ارائه شده و باعث جلوگیری از استفاده های بی اجازه اپلیکشن های مختلف از بستتون بشه و فقط به برنامه هایی که اجازه میدین حق دسترسی به اینترنت بده ویا مثلا در حد 15 یا 30 دقیقه به اپلیکشین موردنظر اجازه بدین که به اینترنتت دسترسی داشته باشه و همچنین میتونین آمار استفاده هراپلکیشن را بوسیله این اپلیکیشن مشاهده کنین.

جلوگیری از استفاده بی اجازه از بسته

 فقط کافیست اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود ونصب کنین و گزینه Data saver را فعال و از قسمت Manege Data به اپلیکیشنهای خود اجازه دسترسی کامل یا دقیقه ای بدهید یا مانع دسترسی اپلیکیشن های ناشناس و… بشوید.

اپلیکیشن جلوگیری از مصرف بی اجازه بسته اینترنت(مایکت)

اپلیکیشن جلوگیری از مصرف بی اجازه بسته اینترنت(گوگل پلی)

آموزش موفقیت

این روزها سایتهای زیادی آموزشهای موفقیت ارائه میدن ولی ما مثل همیشه براتون بهترینش رو معرفی میکنیمفقط برا ثبت نامش تردید نکن همین لحظه به درون موفقیت ها بشتاپ و با زندگی نوابغ ایران آشنا شو.

اپ یاد

آموزش موفقیت

نصب همزمان چندین تلگرام بر گوشی

حتما پیش آمده که بخواهید یه برنامه رو چندین بار بصورت جدا نصب کنین بر روی گوشی ولی نتونستین، بیشترین مورد پیش آمده،برای تلگرام بوده که خواستین با چندین شماره ، تلگرام های جدا را نصب کنین،که وقتی دیدین راهی نیست، دست به دامان تلگرام های غیر رسمی شده اید که واقعا استفاده از تلگرام هایی غیر ازتلگرام اصلی یک ریسک بالا میباشد چرا که اصلا این نسخه ها رسمی نیست و هرگونه سو استفاده ای را میتواند از اطلاعات گوشی و تلگرامتان بکند که در این اوخر تلگرام فارسی (غیر رسمی) هم بدلیل سو استفاده های اطلاعاتی از بازار و… نیز حذف شد و به مردم گفته شد این اپ رو حذف کنند.

نصب چند تلگرام بر گوشی

ولی برگردیم بر سراصل مطلب چطور میتونیم یه برنامه رو مثلا تلگرام رو چندین بار بر روی گوشی نصب کنیم.برای اینکار اول نرم افزار مورد نیاز رو از لینک زیر بر روی گوشی خود نصب نمایید.

دانلود اپ برا نصب یک برنامه برای چند بار به گوشی

حال که این برنامه را نصب کردین، برنامه رو وا کنین تا با لیست برنامه های نصب شده بر روی گوشی مواجه بشین و از بین تموم برنامه ها،هر برنامه ای که نیاز دارین که دوباره نصب کنین رو انتخاب کنین.

نصب چند تلگرام

در مرحله بعدی میتوانید نام و آیکن برنامه رو تغییر بدهید تا با نسخه اول متفاوت باشه

نصب همزمان یک برنامه برا چند بار

حال که نام و رنگ آیکن برنامه را تغییر دادید میتوانید با زدن تیک آبی برنامه را ایجاد و نصب کنین و اگر خواستید تعداد بیشتری هم نصب کنین کافیست از گزینه clone number تعداد درخواستیتون رو انتخاب کنین.

به همین سادگی میتوانید از چندین تلگرام استفاده کنین بدون اینکه از تلگرام های غیر رسمی استفاده کرده باشید،البته چون بیشترین استفاده از این روش بر روی تلگرام هست،ما تاکید برتلگرام داریم وگرنه میشه از این برنامه برای اکثر اپ ها استفاده کرد،امیدوارم این آموزش مفید بوده باشه

منتظر نظراتتون هستیم