کابل otg

فلش و موس و کیبرد تان را به گوشی وصل کنید

فلش و موس و کیبرد تان را به گوشی وصل کنیدReviewed by rezakhakpour on Jan 17Rating: 5.0فلش و موس و کیبرد تان را به گوشی وصل کنیدبا توجه به گسترش گوشی های اندرویدی در بازار و استفاده عموم از این گوشی ها میخواهیم امکان جالبی از این گوشی ها رو بازگو کنیم که شاید خیلی ها ازش بی خبر باشند.

با توجه به گسترش گوشی های اندرویدی در بازار و استفاده عموم از این گوشی ها میخواهیم امکان جالبی از این گوشی ها رو بازگو کنیم که شاید خیلی ها ازش بی خبر باشند.

فلش و موس و کیبرد تان رو میتونید به گوشیتان وصل کنید!!!!!!!!!!!!!!!

تعجب نکنید،لازم نیست به گوشیتان سخت افزارخاصی وصل کنید فقط کابل اینکار رو وصل کنید این کابل بخاطر اینکه درون جعبه گوشی ها نیست این امکان یکم مخفی مونده،خیلی از فروشندگان گوشی هم ازش بی خبر هستند.

کابل otgمیتونید با موس و کیبرد گوشی رو مدیریت کنید ویا میتونید مموری دوستتون رو بوسیله رم ریدر یا فلشتون رو توی گوشی بازکنید و فایلهاش رو مدیریت(حذف و اضافه و نمایش) کنید.

نمایش فایلهای فلش در گوشی

نمایش فایلهای فلش در گوشی نمایش فایلهای فلش در گوشیاز فروشنده فقط کابل otg بخواهید و ازش بخواهید تست کنه،چون بعضی گوشی ها این امکان رو ندارند که خیلی این گوشی ها کمه و گوشی باید روت شده باشند.

نظر یادتون نره

2 دیدگاه در “فلش و موس و کیبرد تان را به گوشی وصل کنید”

  1. گوشی های اندرویدی سامسونگ gts5300 به پایین کابل otg رو ساپورت نمی کنن وهمه ی گوشی های هواوی قابل توجه دوستان روت هم بشه روشون کار نمی کنه

    1. بله بعضی گوشی ها این کابل رو ساپورت نمیکنن،در پایین مطلب هم اشاره شده،بازم ممنون از نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 11 =